Main Page » Other workshop tools » Oil, Filters - tools » M31019-36 - Key oil filter (cap) 36mm 6 angles
M31019-36 - Key oil filter (cap) 36mm 6 angles
Condor
Availability: Dostępny - 24h
Shipping time: 24 hours
Number: B.1019-36
EAN code: 4048769004507
Product status: New
Warranty: Gwarancja na 12 miesięcy
Weight: 0,07 kg
No change in product price in the last 30 days
Quantity:
pcs
Add to cart
add to wish list
  • Product description
  • Product reviews (0)
Application:
- Mercedes Benz C, E - Diesel engine OM 604, OM 605, OM 606,
- BMW - M52 (6-Cyl.), M70 (12-Cyl.)
- Ford
- VW Lupo 1.2 Tdi,
- VW VR6,
- Rover Mini One / Cooper / Cooper S
- Opel Vectra B DI 16V
Lack of reviews for this product. Be the first to write a review.
Other products in category
M31027 - Key to the belt 155 mm oil filters